Vilë në Sarandë.

180 EUR

Shitet nga: Ervin 06 Dhj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Sarandë
Shesim shtëpi vil në Sarandë.sipërfaqe 380m2 truall. Dy kate nga 100m.katrorë.garazh 80m2 katrorë... shtëpia e gjitha me gurë si jashtë ashtu dhe brenda. Trualli me qertifikate pronësie. Ndërtimi në proces legalizimi.Arsyeja e shitjes emigracioni dhe mos përdorimi ishte sajë.Qmimi i shtëpisë është 180 mijë EURO
Leaflet
Në fillim