VILE ME 2 KATE NE SARANDE

215 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Gentjan Ahmeti 04 Dhj 16:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Vile ne Sarande 255 000 EUR
Shitet Apartament 104 m2 me Hipoteke. 110 000 EUR
Shitet Apartament 2+1 prane detit. 68 000 EUR
Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1. -
From
Store
Numri i dhomave
4
Adresa
Lagjia nr 2
Sipërfaqe
280 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Sarandë
Shitet Vile me 2 kate ne Sarande,Lagjia nr 2 ,me sip kati 140 m2.Kati pare mund te sherbeje si njesi sherbimi(magazine)ndersa ne katin e dyte jane 2 hyrje banimi me sip 85 dhe 55 m2 secila dhe te mobiluara..Cmimi 215.000 Euro. Per me shume info na kontaktoni.
Viber Whats Up +355692582610.
Gentjan Ahmeti

Lagjia nr 1,Rruga Butrinti
+355692582610
gentjansarande@yahoo.com
Leaflet
Apartament 1+1 ne Sarande 38 000 EUR
Apartament prej 68m2 ne Sarande 43 000 EUR
Apartament 2+1 ne Sarande/154 m2 120 000 EUR
Shitet Apartament 80 m2.Qender 52 000 EUR
Në fillim