Shtepi private ne Ksamil

165 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Dje 10:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 1+1 58 000 EUR
Shitet ndertese per Hotel mbi Santa Quaranta 450 000 EUR
Shitet papafingo fantastike ne Sarande 260 000 EUR
Papafingo ne shitje,Sarande 155 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Sarandë
Shitet Shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 130m2 me certifikate pronesie.Prona ofron nje pamje fantastike,qetesine qe ju nevojitet dhe plazhet e preferuara nga te gjithe.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizit te prona
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente ne shitje dhe Qera Vila Troje Asistence
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Sarande Tregoje në hartë
0699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 1+1 i mobiluar vija e pare 58 000 EUR
Papafingo me pamje anesore + garazh privat 120 000 EUR
Shitet apartament me pamje nga deti ne Sarande 72 000 EUR
Garsoniere 5 min distance nga plazhi 42 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione