Shtepi private 3+1 ne Sarande

Shitet nga: Vangjel Rrokaj 15 Gush 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Sarandë
Shtepi banimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 sallon kuzhine.
+ 1 dhome jashte. Shtepi e kompletuar, me mobilje dhe elektroshtepiake.
Ambjent i pershtatshem per te parkuar makine.
Cmimi i arsyeshem. Kontaktoni ne nr e tel:
0698612146

0684010416
WhatsApp: 00306942224972
Vangjel Rrokaj
0698612146
Leaflet
Në fillim