shitet vile

1 EUR

Shitet nga: shtepi 11 Qer 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Sarandë
shitet vile 2kateshe 10km large sarandes dhe 5km large syrit te kalter.100 m large ruges nacionale uje dhe drita 24ore ndodhet ne 1000m tok me peme frutore.
Leaflet
Në fillim