Shitet shtepi private ne Ksamil

150 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 60 000 EUR
Apartament 1+1 45 000 EUR
Shitet papafingo vija e pare,pamje fantastike 350 000 EUR
Godine 4 kateshe 185 000 EUR
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Sarandë
Shitet shtepi private ne ksamil me siperfaqe trualli 500m2 dhe siperfaqe ndertimi 120m2.Prona eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon guzhine dhe 1 tualet.Nqs kerkoni qetesine dhe relaxin kjo eshte zgjedhja e duhur.Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne Nr: +355699238033
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shtepi private ne Ksamil 175 000 EUR
Godine 4-kateshe ne shitje 188 000 EUR
Apartament 2+1 Sarande 90 000 EUR
Apartament 2+1 me pamje ballore nga deti 125 000 EUR
Në fillim