Shitet Apartament ne Sarande me pamje nga Deti

70 000 EUR

Shitet nga: Admin 27 Gush 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Sarandë
-Kati 5 me ashensor.
-I arreduar
-130 m2
- 2 dhoma gjumi, holli dhe kuzhina shum te madha
2 tualete. mundesi letesisht e ndashme ne dy apartamemte!
Ndodjet ne hyrje te qytetit te Sarandes, ku do kaloje dhe rruga dytesore per Ksamil.
Në fillim