OKAZION 15 OBJEKTE,SARANDE

Shitet nga: imobiliare pespa 11 Maj 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Sarande, Okazion 15 objekte se bashku per biznes me certificate te rregullt pronesie!

Shiten 4 Njesi biznesi dhe 11 Apartamente.

Me siperfaqe 190 m2 Njesi Biznesi dhe 561m2 Apartamente.

Koordinatat ne Google

Objekti ndodhet ne adresen:Sarande, Kanali I Cukes 150 m nga Bregu.

Objektet ndodhen ne katin e pare deri ne katin e 3 te te pallatit dhe te jep mundesine e ushtrimi te aktivitetit te qeradhenies nisur kjo edhe nga afersia e me bregun dhe ka mjaft vende parkimi.

Cmimi ne total 220’000 Euro. Per vetem 293 Euro/m2

Kontakte: +355682084735 Mikel Venari,+355684063009 Edvin Keci

E-mail: imobiliare@pespagroup.com
Link-www.pespagroup/imobiliare
imobiliare pespa
0684063009
Leaflet
Në fillim