Shtepine ne Hudenisht

30 000 EUR

Shitet nga: Armand 13 Gush 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shes shtepi ne Hudenisht
Shtepia eshte e kompletuar dhe nuk j mungon asnje gje.
Leaflet
Në fillim