Shtëpi private me hipoteke

55 000 EUR

80 000 EUR

Shitet nga: Flavio 09 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi banimi ne Lagjen Nr.1. Shtepia ka 3 kate dhe kati i 1 dhe i 3 jane te mobiluar. Kati i dyte eshte i rregulluar pjeserisht me suvatime dhe instalime elektrike gjithashtu dhe dritare (xham dopio izolues). Kati i 3 eshte ndertuar dhe mobiluar vitet e fundit dhe ka ngrohje qendrore me oxhak druri. Cdo kat ka hyrje te vecante. Shitet per arsye emigrimi.

Te interesuarit mund te me kontaktojne ne WhatsApp. Çmimi i padiskutueshem.
Leaflet
Në fillim