Shtepi private e mobiluar "Pogradec"

0 LEK

Shitet nga: nikolin 17 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet Shtepi private ne zonen e ish fermes 200metra nga unaza e qytetit dhe 150metra nga ruga nacionale Pogradec Korce shtepia eshte 140 metra katrore si ndertim dhe 160metra katrore truall cmimi I arsyeshem cmimi diskutoet kur te vizitoni pronen .eshte me dekumenta te rregullta e me leje te nxjerre e per dy Kate te tjere kati aktual eshte me dy hyrje dhe gati per tu pajisur me certificate pronesie shitet per arsye emigrimi numri I kontaktit :; 0685506450:;
nikolin
0685506450

WhatsApp:
0685506450
Në fillim