Shtepi ne majen e kalase pogradec

10 LEK

Shitet nga: Fatos 18 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shtepia eshte me te gjitha dokumentat.
Bashke me truallin behet 620 meter katror,
Ka pamje fantastike drejt qyteti te pogradecit po ashtu edhe drejt liqenit
Ka uje 24 ore dhe energji elektike
Cmimi I diskutueshem
Per me shume kontaktoni
00393474681036
Faleminderit
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione