Shitet

37 000 EUR

Shitet nga: Kastriot 25 Gush 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi 94.5 m² bashke me papafingo 45 m²
Banesa ndodhet ne nje zone te qete dhe jo te mbi populluar.
Kastriot
0675285529
Leaflet
Në fillim