Shitet Vile OKAZION!!!

55 000 EUR

Shitet nga: Shtepi ne shitje 20 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi 2-kateshe me siperfaqe 400 m2 5 minuta me makine nga liqeni i Pogradecit. Shtepia ndodhet ne periferi te pogradecit ne nje zone te qete dhe me gjelberim. Ndertesa ka katin e pare plotesisht te rregulluar me siperfaqe 200 m2 dhe katin e dyte te pabanueshem gjithashtu 200 m2, ka dhe garazh me siperfaqe mbi 70 m2.Ndertesa mund te perdoret per banim ose per biznes(Hotel, Restorant, Bujtine etj.) cmimi i diskutueshem.
Shtepi ne shitje
675646803

WhatsApp:
675646803
Leaflet
Në fillim