SHITET SHTËPI PRIVATE

0 LEK

Shitet nga: SHTEPI PRIVATE Dje 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
🏡 SHITET SHTËPI PRIVATE
💥 Me sipërfaqe 350 m2 truall dhe 200 m2 ndërtesë
✅ 2 Garazhe
✅ Bahçe
✅ Verande
✅ Me dokumentacion të rregullt.
💥 Çmim i negociueshëm.
📌Vendndodhja: Lagjja 4 - Rruga :Gani Omçani
______________________________________
📲 Kontakto ne : 0698181001
SHTEPI PRIVATE
0698181001
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione