Shitet Shtepi Private ne Pogradec

0 LEK

Shitet nga: Redon Beqiraj 08 Gush 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi private 2 kateshe 250 m², e perbere nga 6 dhoma, 2 kuzhina dhe 4 tualete, e pershtatshme per leshim me qera gjat veres. Me largesi nga liqeni 200m. Per me shum info kontaktoni ne e-mail
redonbeqiraj@gmail.com
Redon Beqiraj
Leaflet
Në fillim