Shitet shtepi pogradec

55 000 EUR

Shitet nga: Shtepi pogradec 16 Korr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
SHITET SHTEPI 150M LARG NGA THERTORIA E VERDOVES . RRUGES TE REMENJIT.
SHTEPIA ESHTE 100 METRO SI SHTEPI 180 METRO ESHTE GJITHSE ME TOKE .
ME DOKUMENTACION TE RREGULLT
Xhatia mund te hiqet dhe te ndertohet kati i 2.
Shtepi pogradec
0697434120
Leaflet
Në fillim