Shitet shtepi ne Pogradec

67 000 EUR

Shitet nga: Gazmor Killo 27 Korr 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Pogradec
Shtëpi komode dhe praktike për të gjithë ju që dëshironi largim nga përditshmeria e zhurmshme e qytetit, ne periferi të Pogradecit, 200 metra larg liqenit.Kati i parë është prezantuar ne fotografi dhe kati i dytë është prezantuar në video.Çmimi i diskutueshëm!
Gazmor Killo
0692176135
Leaflet
Në fillim