Shitet shtepi e re ne Hudenisht, Pogradec

20 000 EUR

Shitet nga: Bashkim 11 Gush 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi E re me dy kate 2+1+balloon ne Hudenisht Pogradec me siperfaqe 85m2 e pa suvatuar nga brenda dhe me rruge personale dhe certifikate pronesie. Ndodhet 50m larg rruges nacionale
Bashkim
0693451421
Leaflet
Në fillim