Shitet shtepi banimi (OKAZION)

7 500 EUR

Shitet nga: Renato Sot 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi banimi ne fshatin Geshtenjas/Pogradec me certifikate pronesie dhe hipoteke.Gjithashtu shtepia eshte 90 m² dhe me hapesire rreth saj 400 m².Shitet per arsye shperngulje ne nje banese tjeter.Per me shume informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.Faleminderit!
Leaflet
Në fillim