Shitet shtepi 2-kateshe ne fshatin Udenisht

45 000 EUR

Shitet nga: Hermes 16 Dhj 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shtepi 2-kateshe ne fshatin Udenisht,km7 i rruges nacionale LIN-POGRADEC..200m siper kesaj rruge...shtepia eshte e sapondertuar kati i dyte eshte pothuajse i mbaruar ku ka 4 dhoma,korridor te madh etj...kati i pare i paperfunduar...mundesi biznesi ose banimi..oborr dhe bace me peme para e mbrapa shtepise...e rrethuar me avlli ne 4 anet e saj...300m2 truall nga keto 90m2 ku ndodhet shtepia...shtepia shitet per arsye mosbanimi...CMIMI:6.000.000 leke te reja..I DISKUTUESHEM..Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr cel..0694234447..Faleminderit.!

Leaflet
Në fillim