shitet shptepi 150 meter katror

50 000 EUR

Shitet nga: shpresa toto 17 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Pogradec
shitet shtepi 150 meter katror ne nje ndertese te 2006 me 3 kate.. kati i pare me hyrje me vete.. me oborr 30 meter katror.. e suvatuar me duer dritare te reja.. ndodhet 10 min larg qendres dhe 2 min larg liqenit te ohrit ne rrugen e volorekes (drilonit).
shpresa toto
00306994805455
Leaflet
Në fillim