Shitet shpia bucimas pogradec

80 000 EUR

Shitet nga: fabjan 19 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet shpia adresa rruga cameria bucimas pogradec, dy kate te banuara, dhoma 6+2 2 banjo veranda para dhe mbrapa garazh per makine 500m trruall 1000 para qe eshte rruga etj etj shitet per arsye emigrimi ....cmimi i diskutueshem
nr kontakti viber ose wots up +14143397271
ose ne nr shqiptar +355 67 553 1695
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione