Shitet gazonjere ne pogradec me pamje nga liqeni

27 000 EUR

Shitet nga: Alfa 03 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Pogradec
Shitet gazonjere ne pogradec 38 m katror me pamje nga liqeni shtepia esht ne pallat te ri ne kate te 2 me ashensor mbi big marketin... gazonjerja e pershtatur per 1+1...shtepia esht e mobiluar me mobilim bashkohor...cmimi 27.000 euro pak i diskutushem... jepet dhe me qera ditore per sezonin veror... numer cel 0696452297
Leaflet
Në fillim