Shitet Banesa plus Karburant

400 000 EUR

Shitet nga: romeo nasellari 29 Korr 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Shitet Banesa plus Karburant me dekumenta te regullta me hipotek,dhe eshte e pershtatshme per fondacione zyra ose shtpi banimi. Shpia ka 4 kate plus verande. Kati pare eshte garazhdi(magazina) me 140 meter katror. Kati i dyte, trete dhe i kater jane 140 meter katror me ballkon per reth. Truall rethe shpise 53 meter katror.
Karburanti ka 110 meter katror,dhe eshte ne gjendje pune. Shpia dhe Karburanti jane te rethuara me avlli betoni. Shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim