Okazion ... Garzoniere + dyqan

0 LEK

Shitet nga: Pogradec 13 Gush 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Okazion
Shitet Garzoniere + dyqan prane rruges Naim Frasheri ne Pogradec
Objekti esht shume i pershtatshem per te zhvilluar biznese te ndryshme sic duket dhe ne foto
Esht dy katesh me hyrje te vecanta dhe shitet tek e tek ose te dy katet !
Per me teper Cel
0693412480
Pogradec
0693412480
Leaflet
Në fillim