OKASION* 3-DIT* SHITET 90-m2 ose NDERROET TIRANE

1 EUR

41 000 EUR

Shitet nga: Dori Dje 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Pogradec
SHTEPI KATI 2 *Pogradec 89 m2 NDERROET OSE SHITET TIRANE OSE ME MAKIN TE MIRE. Audi Q7. Q8 2018 - NE VEND SHUME TE BUKUR PUSHIMESH DHE BANIMI NE KATIN E DYTE PUNIME CILESORE JO FIRME TE BERA VETE DOPIOXHM BERA VETE + 85 M2 KONDICIONER 32 + 18 BTU ME OXHAK VEND KALDAJE AMBIENTI ESHTE I ORGANIZUAR 1 SALLON 1 KORIDOR 1 DHOME
ME SHUME MUNDESIRA SIPAS MIREKUPTIMI
*Mirepresim telefonata po vetem serioze 45000 EURO diss
0695306106
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione