KERKOHET FIRME NDERTIMI

1 EUR

Shitet nga: Aurel 20 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Kerkohet Firme Serioze Per Ndertim Pallati Qender Pogradec. Vetem telefonata dhe takime serioze.
Leaflet
Në fillim