Apartament

25 000 EUR

Shitet nga: Iliri 15 Korr 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Pogradec
Shitet apartament me hipoteke , sip 50 m2 , me mobilim te ri , mbrapa Hotel " Kalase", i perbere nga nje dhome gjumi, salla dhe kuzhina + ballkon me pamje nga jugu.
Leaflet
Në fillim