Apartament 1+1 Pogradec

3 200 000 LEK

Shitet nga: dorjan 23 Tet 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Pogradec
Apartament 1 dhome e kuzhine prane liqenit te Pogradecit
E mobiluar dhe me ashensor
Uji 24 ore
Cmimi 3 200 000 lek
Leaflet
Në fillim