shitet ose jepet me qera

Shitet nga: klea 24 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Përmet
shitet ose jepet me qera per aktivitete te ndryshme.Siperfaqja e godines eshte 400m dhe oborri eshte 500m.
Leaflet
Në fillim