Shtepi private me dokumente ne Pelqin

7 000 EUR

Shitet nga: Marsel Juba 27 Dhj 04:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
shtepia me siperfaqe toke 1100m2.me magazine mbrapa 36m2.me dyqan fshati 50m2 me rrethim,me rrjete dhe avulli,me uje per vaditje,te mbjelle me 35rrenje ullinje,100rrenje rrush te cilat jane ne prodhim+1000m2 toke tjeter te mbjellame ullinj 25rrenje 3vjecare.te gjitha keto me letra te rregullta.+1500m2toke ne nje parcele tjeter te pa perfunduar dokumentacioni per arsye financjare+7rrenje ullinje shekullor te pa perfunduar dokumentat per arsye financjare.te gjitha keto prone e tim gjyshi .shiten per arsye familjare.shtepit jane per plan tre kate dhe kane perfunduar dhe shkallet per katin e dyte.
Marsel Juba
0662937948
Leaflet
Në fillim