Shitet shtepi bashk me 1000 m2 toke

47 000 EUR

Shitet nga: Fatos Xhoni 10 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3,5
Adresa
Paulesh, Peqin
Sipërfaqe
160.9 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Pemë
Komuna
Peqin
Shtepia ndodhet ne fshatin Paulesh, komuna pajove, bashkia peqin. Shtepia gjendet 30m larg autostrades “Elbasan-Peqin” Me katin e pare ka 2 dhoma gjumi, sallon edhe kuzhine bashke edhe banjo. Ne kate te dyte ka dhome gjumi, e cila eshte rrumbullake me çati te mbaruar. Gjendja e shtepia eshte: dysheme te niveluara gati per pllaka, e sovatuar, me sistem elektrik, ngrohes dhe oxhak te perfunduar. Shtepia eshte e pajisur me sistem kullimi ulluqesh. Shtepia eshte ndertuar me materiale te cilesise se larte (mure dopjo tulle biskote te agrinjos me felizol 8 dhe 5 ne mes, soleta ka trashesi 22 cm e niveluar dhe me kullese) nga jashte eshte gati vetem per grafiato. Nuk ka pllaka te shtruara, as dyer, as dritare. Shtepia eshte e pajisur me dokumente legalizimi dhe certifikate pronesie per token. Te interesuarit te kontaktojne ne emaili, whats +4915772190982; +355696554327ose ne tel +355695708004 (cmimi i diskutueshem)
Leaflet
Në fillim