Me hipoteke

15 000 000 LEK

Shitet nga: Miklevan Balla 26 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet shtepi private hyrje 4+banjo,e kompletuar me orendi shtepiake,dhe me bodrume dhe me dy dylym toke para shtepis me hipoteke,objekti ndodhet ne fshatin Capone komuna Perparim Peqin,buze autostrades Peqin-Elbasan.Numer kontakti 00393409850098 ose 0696142045 ose ucap ne te dy numerat.
Miklevan Balla
0696142045
Leaflet
Në fillim