Shitet shtepi ne burrel

950 000 LEK

Shitet nga: Dylber abdulli 11 Tet 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Mat
Shesim shtepi ne burrel ne lagje te re 50 m mbrapa tregut te ri shtepija asht 1 kateshe e mobiluar me te gjitha dhe me 4 delym toke kontaktuse te mar ne nr 0683026108 cmimi 95 0000 i diskutushem
Dylber abdulli
068326108
Leaflet
Në fillim