Shitet .nga rruzhdiu

0 LEK

Shitet nga: Rruzhdi 21 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Mat
Shitet shtepi private ne bashkin klos fshati ceruje.74 metrakatror banim 2 dhoma 1 banjo dhe nje bodrum me dekumenta te rregullta ,me 4 dylym tok te punuar dhe 6 dylym te pa punuar te gjitha me certifikat pronsije.cmimi i arsyshem..kush te jet i interesuar te kontaktoi ne cel...0685306649
Rruzhdi
0685306649
Leaflet
Në fillim