Published: Korr 11 2018 01:20

shtepi 2+1 ne Ballsh lagjia "5 Maj"

LEK

Published: Korr 11 01:20
Views: 68
shitet shtepi 2+1 ne qytetin e Ballshit e mobiluar kati i pare me gjithe dokumentacionin perkates me ballkon dhe kopesht...cmimi 18000 milion
nr cel:Al 0698323496
Gr:00306943733600
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
68
0698323496

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information