Shitet shtepi private ne Koplik

21 000 000 LEK

Shitet nga: Muhamet 14 Korr 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
SHITET
Shtepi private
kati i pare 165m2
Kati i dyte 130m2
Ka edhe dy ambjente per biznes ,magazine ose (banim pasi jane te pajisur bashke me banjo dhe nje dhome bodrum )
103m2 dhe 113 m2

(500m2 ndertim total)

700 m2 oborr


Te gjitha objektet jane te pajisura me çertifikate pronesie
Muhamet
0688045299
Leaflet
Në fillim