Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier

Shitet nga: ONI 08 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 000 LEK   40 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Autostrada Lushnje - Fier
Sipërfaqe: 900 m2
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Lushnjë
Shitet OKAZION buze autostrades Lushnje - Fier km.9 shtepia 100 m2, me 900 m2 toke (200 m2 truall dhe 700 m2 toke bujqesore). Dokumenta te rregullta me taksa te paguara rregullisht.
E pershtateshme per aktivitete biznesi ose per banim.

( Per te interesuarit per me shume toke mund te kontaktojne )

emial : fndreko@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim