Shtepi përdhese me toke

Shitet nga: Bajram Licka 09 Tet 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Lushnjë
Shitet shtepi perdhese me toke ne te cilen jane te mbjellura portokalle, mandarina, sheg, rrush. etjer....
Shtepia eshte 100m2 dhe ka 3 dhoma gjumi, sollon, kuzhin banio dhe koridor. Shtepia ka 2 dhoma te tjera te vecuara rreth 20m2 te cilat mund te perdoren per nevoja te ndryshme..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim