Shtepi e kompletuar

100 000 EUR

120 000 EUR

Shitet nga: Denis Dje 03:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Lushnjë
Shitet shtepi me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250,m2, disponon siperfaqe toke 665m2, kati i pare ka;1dhome+1guzhin+sallon+1dome 2me 4 per te mbajtur gjerat+ballkon===kati tjeter ka ;3 dhoma +2 banjo+sallon+guzhin+ballkon te madh+===catia eshte 250m katror+sofite dhe me vendparking me cati. Catia eshte komplet ne skelet hekuri100/40 dhe e mbuluar me tjegulla
Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte siguruar me sistem uji 24ore, shtepia shitet e kompletuar sic e shiheni ne foto.
Leaflet
Në fillim