Shitet shtepi e kompletuar ne Lushnje

100 000 EUR

120 000 EUR

Shitet nga: Denis Sot 04:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lushnjë
shitet shtëpi e kompletuar në Lushnjë. shtëpia është dy katëshe. kati i parë ka 1 kuzhinë/sallon, 1 banjo dhe 1 dhomë. kati i dytë ka 1 kuzhinë, 1 sallon, 2 banjo, 3 dhoma dhe ballkon. shtëpia ka sistem alarmi dhe kamera sigurimi. sipërfaqja e shtëpisë është 164m2 ndërsa sipërfaqja komplet e truallit është 665m2.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione