shitet shtepi e kompletuar- 0696814197

Shitet nga: Denis Dje 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Lushnjë
Shitet shtepi me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250,m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallone, 3 tualete, verande, sofite dhe vendparking me cati.
Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte siguruar me sistem uji 24ore, shtepia shitet e kompletuar sic e shiheni ne foto.
Leaflet
Në fillim