Shtepi 1+1 ne Librazhd

240 000 LEK

2 700 000 LEK

Shitet nga: Shitet Shtepia 29 Nën 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Librazhd
Shitet Shtepia Tek ish Nderrmarrja Perpunim Druri Me Sufatime Dhe Instalime Te Reja Pllaka Te Reja Banjo Te Rregulluar 1+1 Koridor Ballkon Banjo + Ka Dhe Oborr Perpara Cmimi 27 Milion i Diskutueshem Ju Faleminderit
Shitet Shtepia
0697947347
Leaflet
Në fillim