Shitet Shtepia . OKAZION !

Shitet nga: Andrea 10 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Lezhë
Shtepia ndodhet ne Balldre,Lezhe .
Esht 180m2 gjithsej ka dhe 800m2 oborr .
Uje te pishem 24 or . etj etj
Shitet per arsye emigrimi .
Vetem telefonata serioze .
Cmimi 70.000 € i diskutueshem .
Tel : 00355693749972
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim