Shitet Shtepi

Shitet nga: Iphon Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Lezhë
Shitet shtepi + toke 85metra katerore shpia 2+1 dhe 1 delym tok ,,,pra 1000 metra katerore ka uje e drita 24 ore dhe lejen e ndertimit ,ndodhet ne ishull lezhe , qmimi 63 miljon lek ose 52 mij euro pak i diskutueshem Nr 00306974249060 dhe What upp 00355693677584
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim