~Shitet Objekti ~

Shitet nga: Artan 25 Mar 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Lezhë

-5 kate
-400mij € ( I diskutueshem)
-Objekti mund te shitet dhe me kate
-Kati i pare esht 120 m katror
- kater katet e tjera 154 m katror secili
Dy katet e para biznes
3 kate banesa secila me hyrje te vecante
Leaflet
Në fillim