Shtepi

65 000 000 LEK

Shitet nga: Gresian 30 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Komuna
Kurbin

Shtepi 1 kateshe 1 dhome 6x4 dhe 3 dhoma 4x4 te gjitha me parket + banjo 2x2 e kompletuar me hidrosanitare + 8x3 korridorin me pllaka.Shtepia ndodhet 30m nga rruga dhe 100 m larg autostrades kryesore.Uje te pijshem & drita 24h.Garazh + ndertese per biznes .Shtepia ka gjithashtu 3000m toke.Shtepia dhe toka jane te certifikuara .Shtepia eshte ne shitje por jepet edhe me qera . Per me shume na kontaktoni ne : 0686298029
Gresian
0686298029
Leaflet
Në fillim