Shtepi ne shitje

0 LEK

Shitet nga: Halil 26 Korr 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Kurbin
Jepet me qira shtepi ne fshatin Gorre, Kurbin. Shtepia ka 500 oborr dhe toke truall, me letra, ka uje te pishem 24ore, rruga e Ptokut e asfaltuar eshte 30m large, Gjysem e mobiluar.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione