SHITET SHTEPIA+TOKA

58 000 EUR

Shitet nga: JETMIR SULAJ 31 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Kurbin
SHITET SHTEPIA DHE TOKA , E NDODHUR NE MAMURRAS, 50 M LARG NGA SHKOLLA 9 VJECARE BESNIK SYLA ,ME NJE SIPERFAQE TOKE 1070 M2(SHTEPIA+OBORRI+GARAZHDI).SHTEPIA KA 5 DHOMA DHE 1 TUALET, GARAZHDI ESHTE 47 M2 + 1 TUALET SHTESE NGJITUR ME GARAZHDIN.SHTEPIA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE , DHE GARAZHDI ESHTE I SAPO NDERTUAR,NE OBORR KA NJE PUS 29 M TE THELLE ME UJE TE BOLLSHEM DHE 4 CEZMA RRETH E RROTULL SHTEPISE.SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR PARA VITIT 90 DHE ESHTE NE VIT TE VERDHE.
CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM.
Në fillim